Przedstawiamy Wam Raquel, która dołączyła do naszego hiszpańskiego teamu

🇪🇦 Raquel ma 20 lat i pochodzi z Madrytu. Tam się urodziła i spędziła większość życia, kilka lat temu przyjechała jednak do Polski by najpierw nauczyć się języka polskiego a później ukończyć tu szkołę średnią

🇪🇦 Jej droga w zawodzie lektora języka hiszpańskiego dopiero się rozpoczyna ale już poznaliśmy ją jako osobę bardzo pracowitą, zmotywowaną i obowiązkową a przy tym przesympatyczną i niezwykle entuzjastycznie podchodzącą do nowych wyzwań

🇪🇦 Raquel ukończyła kurs przygotowujący do uczenia języka hiszpańskiego przy użyciu metody DIRECT i od dłuższego już czasu nabywa doświadczenia ucząc… kadrę naszej szkoły 👨‍🎓👩‍🎓

🇪🇦 Wkuwamy bardzo pilnie i jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć (mamy nadzieję, że Raquel jest równie zadowolona z naszych postępów😉)

🇪🇦 Podoba nam się piękna wymowa Raquel i cenimy sobie, że możemy się uczyć autentycznego, naturalnego języka jakim na co dzień posługują się mieszkańcy Madrytu 🕺 Na zajęciach pracujemy bardzo intensywnie i robimy szybkie postępy 👏 Jeszcze może nie oglądamy w oryginale La Casa de Papel ale jesteśmy na dobrej drodze 💪💪💪

🇪🇦 Dlatego uznaliśmy, że nadszedł już czas, aby Raquel mogła uczyć także Was

🇪🇦 Jeśli chcecie nauczyć się mówić po hiszpańsku z pomocą Raquel skontaktujcie się z nami

🇪🇦 Serdecznie zapraszamy 

🇪🇦 HASTA PRONTO