LA OLD SCHOOL DE ESPAÑOL

📢📢📢 Z radością przedstawiamy nasz nowy projekt

💃🕺 LA OLD SCHOOL DE ESPAÑOL 💃🕺

czyli lekcje języka hiszpańskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych 

🥇Przygotowania trwały od bardzo dawna W międzyczasie język hiszpański zdołał wpisać się na stałe w realizowany przez nas program

🥈Zaczęliśmy od nawiązania współpracy ze szkołą Bera Ikastola z której uczniami realizowaliśmy wspólne projekty językowe i poznawaliśmy niezwykłą kulturę Kraju Basków Robiliśmy to oczywiście po angielsku ale cały czas rodził się pomysł aby spróbować sił także w języku hiszpańskim

🥉Gdy więc pojawiła się w Old School dwójka nowych fantastycznych nauczycieli wiedzieliśmy, że dłużej nie ma co czekać i czas zacząć działać 💪 💪💪

Byli to
🇨🇦 Jamie Thiers, którego poznaliście już jako świetnego nauczyciela języka angielskiego ale który ma także długoletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego i francuskiego
oraz
🇪🇸 Raquel Zajączkowska, młoda, entuzjastyczna nauczycielka języka hiszpańskiego i portugalskiego, która całe życie spędziła w Hiszpanii, tam uczyła się i dorastała a teraz wróciła do Szczecinka w poszukiwaniu rodzinnych korzeni i nawiązała współpracę z naszą szkołą

👩‍🏫👨‍🏫 Jamie i Raquel zapraszają Was na zajęcia, które będą się odbywać w naszej siedzibie na ulicy Podwale 1 i online