KADRA

Kadra

Rafał Romanowski

absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim, posiada uprawnienia Pilota Wycieczek, Kierownika Wypoczynku i Animatora Czasu Wolnego, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącym entuzjazmem do pracy z dziećmi i młodzieżą

Aleksandra Redlicka

absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, lektor języka angielskiego, mimo młodego wieku może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobytym zarówno w kraju, jak i podczas rocznego pobytu w USA, posiada uprawnienia Wychowawcy Wypoczynku, jej znakiem firmowym są uśmiech i serdeczność, którymi bez trudu zjednuje sobie sympatię dzieci

Magdalena Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, resocjalizacji i socjoterapii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Szkoły Tłumaczy Uniwersytetu Szczecińskiego. Wpisana do TEPiS jako tłumacz specjalistyczny ekonomiczny i prawniczy. Od 2007 roku nauczyciel Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Wychowawca i organizator wycieczek szkolnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Niezwykle lubiana za swą serdeczność, otwartość i kreatywność.

Agnieszka Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte podczas wieloletniej pracy w przedszkolu i Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Ceniona przez uczniów za swój entuzjazm, zaangażowanie i życzliwość.

Ewa Plichta

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Collegium Wratislaviense we Wrocławiu, certyfikowany tutor. Doświadczenia zawodowe zdobywała w poznańskich szkołach, a także podczas pobytów w Stanach Zjednoczonych, Szkocji oraz Anglii. Posiada uprawnienia kierownika wycieczek szkolnych i obozów wędrownych. Koordynator projektów unijnych, organizator licznych warsztatów językowych na Wyspach Brytyjskich. Obecnie nauczyciel języka angielskiego w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Kocha podróże i nie boi się nowych wyzwań, ale przede wszystkim kocha uczyć.

Magdalena Dawcewicz

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyła wiele kursów metodycznych, między innymi w Dublinie i Edynburgu. Uczy języka angielskiego w "mechaniku-techniku", czyli w Zespole Szkół Technicznych. Mówi o sobie: „Uczenie angielskiego sprawia mi mnóstwo przyjemności, stawia przede mną wyzwania i daje mi możliwość samorealizacji i satysfakcji w pracy

Magdalena Sobolewska

Przez wiele lat mieszkała w Kanadzie, gdzie zdobyła wykształcenie i doskonaliła umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na kierunku filologia angielska- specjalność kulturowa. Od wielu lat nauczycielka języka angielskiego w szczecineckich szkołach ponadgimnazjalnych. Uczniowie cenią ją za profesjonalizm i otwartość.

Jonathan Jardine

Pochodzący z Wielkiej Brytanii astrofizyk, matematyk i nauczyciel języka angielskiego, od kilku lat z pasją realizujący się w naszym kraju jako native speaker. Zawsze perfekcyjny, przygotowany, pomysłowy, zarażający uczniów pasją do języka angielskiego.

Aneta Chęcińska

Magister sztuki, absolwentka kierunku wzornictwo przemysłowe na Politechnice Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego. Instruktor zajęć plastycznych, autor i uczestnik licznych przedsięwzięć i projektów artystycznych, takich jak np. TZN „Naszym Zdaniem”. Doświadczony i bardzo lubiany nauczyciel w szkole podstawowej i średniej. Dzięki niej dzieci odkrywają, czym jest przyjemność obcowania ze sztuką.

Martyna Staniul

Jest studentką II roku na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Instruktorka ZHP. Ogromna cześć jej serca oddana jest 13 Czarnemu Szczepowi w Szczecinku, gdzie pełni funkcję zastępcy komendanta szczepu ds. kształcenia. Ogromna fanka pedagogiki Marii Montessori. Jest członkinią Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej w Poznaniu. Wychodzi z założenia, że praca z najmłodszymi oraz podróże uczą nas najwięcej i budują najcenniejsze wartości, dlatego też większą część swoich marzeń wiąże z nimi.