Kadra

Rafał Romanowski

Rafał Romanowski

absolwent filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim, posiada uprawnienia Pilota Wycieczek, Kierownika Wypoczynku i Animatora Czasu Wolnego, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem i niesłabnącym entuzjazmem do pracy z dziećmi i młodzieżą

Aleksandra Redlicka

Aleksandra Redlicka

absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, lektor języka angielskiego, mimo młodego wieku może pochwalić się bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobytym zarówno w kraju, jak i podczas rocznego pobytu w USA, posiada uprawnienia Wychowawcy Wypoczynku, jej znakiem firmowym są uśmiech i serdeczność, którymi bez trudu zjednuje sobie sympatię dzieci

Magdalena Borek

Magdalena Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, resocjalizacji i socjoterapii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Szkoły Tłumaczy Uniwersytetu Szczecińskiego. Wpisana do TEPiS jako tłumacz specjalistyczny ekonomiczny i prawniczy. Od 2007 roku nauczyciel Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Wychowawca i organizator wycieczek szkolnych, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Niezwykle lubiana za swą serdeczność, otwartość i kreatywność.

Agnieszka Borek

Agnieszka Borek

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyte podczas wieloletniej pracy w przedszkolu i Szkole Podstawowej nr 7 w Szczecinku. Ceniona przez uczniów za swój entuzjazm, zaangażowanie i życzliwość.

Ewa Plichta

Ewa Plichta

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Collegium Wratislaviense we Wrocławiu, certyfikowany tutor. Doświadczenia zawodowe zdobywała w poznańskich szkołach, a także podczas pobytów w Stanach Zjednoczonych, Szkocji oraz Anglii. Posiada uprawnienia kierownika wycieczek szkolnych i obozów wędrownych. Koordynator projektów unijnych, organizator licznych warsztatów językowych na Wyspach Brytyjskich. Obecnie nauczyciel języka angielskiego w 1 Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. Kocha podróże i nie boi się nowych wyzwań, ale przede wszystkim kocha uczyć.

KORNELIA JACZEWSKA

KORNELIA JACZEWSKA

Absolwentka filologii angielskiej i studiów podyplomowych Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła również szkolenie wedding plannera w Warszawie. Obecnie pracuje jako nauczyciel w Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym i Szkole Podstawowej w Szczecinku. Mówi o sobie: „w temacie nauczania interesuje mnie idea nowoczesnej edukacji i coachingu w edukacji. Do moich zainteresowań należą psychologia oraz muzyka. Uwielbiam gotować i pracować w ogrodzie.”

Magdalena Sobolewska

Magdalena Sobolewska

Przez wiele lat mieszkała w Kanadzie, gdzie zdobyła wykształcenie i doskonaliła umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy i Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na kierunku filologia angielska- specjalność kulturowa. Od wielu lat nauczycielka języka angielskiego w szczecineckich szkołach ponadgimnazjalnych. Uczniowie cenią ją za profesjonalizm i otwartość.

Magdalena Dawcewicz

Magdalena Dawcewicz

Ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyła wiele kursów metodycznych, między innymi w Dublinie i Edynburgu. Uczy języka angielskiego w "mechaniku-techniku", czyli w Zespole Szkół Technicznych. Mówi o sobie: „Uczenie angielskiego sprawia mi mnóstwo przyjemności, stawia przede mną wyzwania i daje mi możliwość samorealizacji i satysfakcji w pracy

JAMIE THIERS

JAMIE THIERS

Pochodzi z Toronto w Kanadzie. Absolwent Dalhousie University w Halifax. Posiada niezbędne kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako języka obcego - ukończył międzynarodowy program TESOL. Wieloletni nauczyciel języka angielskiego i francuskiego w kanadyjskich szkołach. Ma doświadczenie w pracy zarówno z młodzieżą, jak i z dorosłymi. Oto, co mówi o sobie: ”Nauczanie jest nie tylko moim zawodem, ale też wielką pasją. Uwielbiam kontakt ze swoimi uczniami, na mych lekcjach staram się zawsze rozwijać ich umiejętności, wiedzę i zainteresowania. W ostatnich latach miałem okazję parokrotnie odwiedzić Szczecinek, który zachwycił mnie na tyle, że postanowiłem tu zamieszkać. Uważam, że to wspaniałe, spokojne miejsce, które oczarowuje swym położeniem i bliskością przepięknej przyrody.”

JOE MANNING

JOE MANNING

Posiadacz certyfikatu PREMIER TEFL, który daje mu uprawnienia do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Pochodzi z Dublina i posługuje się językiem angielskim (niemalże) od urodzenia. Potrafi także komunikować się po irlandzku. Przez kilka lat mieszkał na jednej z mniejszych wysp Morza Irlandzkiego - Isle of Man, gdzie zajmował się pracą socjalną, dbając o młodzież, ucząc ich relacji społecznych, pomagając w pracach domowych i lekcjach. Mówi o sobie: „Moje irlandzkie imię brzmi Seosamh, bardziej przystępna angielska wersja mego imienia to Joseph. Jednak przyjaciele mówią do mnie po prostu Joe. Mam nadzieję, że moi uczniowie też tak będą się do mnie wkrótce zwracać. Lubię poznawać nowych ludzi, lubię rozmowy i wspólne spędzanie czasu. Z niecierpliwością czekam na nasze zajęcia, na których będę mógł pobudzać i rozwijać ich zainteresowanie oraz pasję poznawania mojego ojczystego języka.”

Emila Korsak

Emila Korsak

Pochodzi z Piły, gdzie uzyskała licencjat z filologii angielskiej o specjalizacji nauczycielskiej na Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Staszica. Następnie ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie specjalizowała się w tłumaczeniach specjalistycznych. Pracowała jako tłumacz języka angielskiego podczas przygotowywania napisów i dubbingu do seriali telewizyjnych i gier komputerowych. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą nabyte podczas współpracy ze szkołami podstawowymi i przedszkolami w rodzinnej Pile. W wolnym czasie lubi podróże, grę w szachy, jazdę na rolkach oraz tłumaczenie tekstów specjalistycznych.

Aneta Chęcińska

Aneta Chęcińska

Magister sztuki, absolwentka kierunku wzornictwo przemysłowe na Politechnice Koszalińskiej oraz studiów podyplomowych w zakresie przygotowania pedagogicznego. Instruktor zajęć plastycznych, autor i uczestnik licznych przedsięwzięć i projektów artystycznych, takich jak np. TZN „Naszym Zdaniem”. Doświadczony i bardzo lubiany nauczyciel w szkole podstawowej i średniej. Dzięki niej dzieci odkrywają, czym jest przyjemność obcowania ze sztuką.

Martyna Staniul

Martyna Staniul

Jest studentką II roku na kierunku Pedagogika, specjalność: Edukacja Elementarna i Terapia Pedagogiczna. Instruktorka ZHP. Ogromna cześć jej serca oddana jest 13 Czarnemu Szczepowi w Szczecinku, gdzie pełni funkcję zastępcy komendanta szczepu ds. kształcenia. Ogromna fanka pedagogiki Marii Montessori. Jest członkinią Koła Naukowego Edukacji Międzykulturowej w Poznaniu. Wychodzi z założenia, że praca z najmłodszymi oraz podróże uczą nas najwięcej i budują najcenniejsze wartości, dlatego też większą część swoich marzeń wiąże z nimi.