GALERIA

GALERIA

St. Patrick's Day

Uff... Odpoczywamy po wrażeniach dzisiejszej imprezy z okazji dnia św. Patryka, którą spędziliśmy baaardzo energetycznie. Było muzycznie - pani Sylwia pokazała nam, że irlandzkie piosenki można zagrać na wszystkim, nawet ołówkach, ważne tylko aby zrobić to z głębi duszy i dać z siebie wszystko. Było też artystycznie - pani Aneta ciekawie opowiedziała nam o Leprechaunach i nauczyła, jak stworzyć piękną maskę tego legendarnego stworka. Dziękujemy! Było super!

St. Andrew's Day, czyli kolejne szkocie andrzejki w Old School of English

Kolejne andrzejki w Old School of English, których tematem przewodnim była Szkocja. Podczas zabawy uczestniczyliśmy w warsztatach plastycznych, z rzeźby w glinie i odlotowej sesji zdjęciowej w Szkockich strojach. Nie zabrakło również energetycznych szkockich tańców.

Halloween Party

Halloween Party w Old School of English, czyli strasznie fajna zabawa. 

Z okazji Halloween, wycinaliśmy dynie, przygotowywaliśmy fantastyczne stroje i dekoracje, oraz bawiliśmy się wspólnie.

Fun Day

Fun Day już niestety dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim, że byliście z nami!!! Dziękujemy Focia Box - fotobudka Szczecinek za mnóstwo uśmiechów na buziach naszych maluchów! Nie martwcie się dzieciaki! To nie koniec dobrej zabawy w Old School of English. Rok szkolny przecież dopiero się rozpoczął!

Zakończenie roku szkolnego 2017

Nieuchronnie nadszedł czas zakończenia kolejnego roku szkolnego w Old School of English. Z tej okazji najpierw gromadka maluchów pod wodzą pani Aleksandry Redlickiej zaprezentowała dla zgromadzonych rodziców fantastyczny program artystyczny, w którym dzieciaki miały okazję pochwalić się jak dużo nauczyły się na zajęciach. Później przyszła pora na ich starszych kolegów, którzy przy pysznej pizzy odebrali świadectwa i nagrody za wyniki w nauce. Dziękujemy wszystkim, którzy sprawili, że dane nam było przeżyć niezwykły wieczór - rodzicom, gościom, a przede wszystkim naszym studentom, którym życzymy udanych i pełnych wrażeń wakacji.

Dzieci w Old School of English

Czy języka angielskiego można się dobrze nauczyć już w dzieciństwie? Oczywiście, że tak! Wiedzą o tym doskonale Oliwia, Krzyś, Dominik i Max, którzy umiejętność tą nabywają pod czujnym okiem Pani Oli. Fingers crossed!

A Bingo game on April Fools' Day? Why not?!

Było jak w prawdziwym salonie Bingo gdzieś w Blackpool lub Brighton: była prawdziwa maszyna do gry w bingo, prawdziwe kupony, które wypełniali uczestnicy , którzy z wypiekami na twarzy walczyli o cenne  nagrody, oraz robiący co w jego mocy prowadzący, który dwoił się i troił, aby, jak nakazują brytyjskie zwyczaje znaleźć rym do każdej z wylosowanych liczb. Nie trzeba dodawać, że cała impreza odbyła się jak zwykle w języku angielskim i było bardzo fajnie!

Bored? Never! It's a Board Games and Pizza Night

Bored? Never! It's a Board Games and Pizza Night, czyli... jak było na zakończeniu semestru w Old School of English. 
A było bardzo ciekawie. Bo do tego, że granie w gry planszowe może być fantastyczną rozrywką nie trzeba nikogo przekonywać, szczególnie jeśli są to gry bardzo charakterystyczne dla Brytyjczyków, takie ja Backgammon, czy domino. Nikogo także nie trzeba przekonywać do tego, że Scrabble po angielsku świetnie pozwala przećwiczyć znajomość słownictwa. A to, że dobra pizza jest znakomitym towarzyszem miło spędzanych chwil jest oczywiste. Tak więc wieczór musiał się udać i mamy nadzieję, że tak się stało. 

St. Andrew's Day, czyli... Andrzejki po szkocku!

I znów się u nas zadziało. Odwiedził nas pan Kenneth Williams i najpierw, na dobry początek przeprowadził dla nas quiz wiedzy o Szkocji. Teraz juz wiemy co to znaczy 'wee' i 'bairn', oraz to, że pod względem powierzchni Loch Ness wcale nie jest największym szkockim jeziorem. Później był konkurs opowiadania szkockich historii i legend - jego uczestnicy mieli nie lada zadanie do wykonania i wywiązali się z niego rewelacyjnie. Gratulacje dla wszystkich! Na zakończenie przyszedł czas na trochę ruchu, aby spalić kalorie, których dostarczył nam upieczony według tradycyjnego przepisu shortbread - przypomnieliśmy sobie jak się tańczy the Jig i nauczyliśmy się the Highland Fling. 
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i trud włożony w przygotowanie opowieści. Przede wszystkim zaś dziękujemy panu Williamsowi za to, że dzieki niemu ten wieczór był naprawdę niezwykły!

HALLOWEEN in Old School of English

Oj, działo się dziś w Old School of English. W iście celtyckiej atmosferze i oczywiście posługując się jedynie językiem angielskim, celebrowaliśmy Halloween tak, jak się to od wieków robi na Wyspach. Najpierw, korzystając z konwencji quizu pubowego, sprawdziliśmy, kto wie najwięcej o początkach tego niezwykłego święta. Później był czas na własnoręczne wykonanie Jack o'Lantern, na konkurs malowania twarzy oraz na tradycyjne zabawy, takie jak bobbing for apples. Zwieńczeniem wieczoru była nauka i wspólne odtańczenie tańca Jig. Kto był, mógł przekonać się, że Halloween to okazja do świetnej zabawy. Kto nie był, niech żałuje 

« 2 z 2 »