GALERIA

GALERIA

Saturday Breakfast Club i dzień dziecka w Old School of English

Saturday Breakfast Club czyli zabawa i nauka z Jonathanem Jardine oraz lody z okazji Dnia Dziecka Wszystkiego najlepszego, Kochani Dużo radości z okazji Waszego święta!!!

Carnival Party 2019

Carnival Party 2019, czyli bal karnawałowy w Old School of English

Półkolonie TIME TRAVEL - turnus II

Drugi turnus półkolonii TIME TRAVEL z Old School of English

Półkolonie TIME TRAVEL - turnus I

Pełne wrażeń półkolonie z językiem angielskim

CHRISTMAS PARTY 2018

Dziękujemy naszym cudownym elfom, Świętemu Mikołajowi oraz the Old School Band za te niezwykłe chwile. Szczególne podziękowania dla ekipy CK Zamek i Agencji Muzycznej ACCORD za pomoc w przygotowaniu imprezy .
Merry Christmas, Everyone!!!

Zakończenie kursu języka angielskiego w ramach projektu 'Aktywny Senior'

Właśnie zakończyła się kolejna edycja kursu języka angielskiego zorganizowanego przez Fundację PRZYSTAŃ w ramach projektu 'Aktywny Senior' dofinansowanego przez Miasto Szczecinek. Dziękujemy za zaproszenie do udziału w tym niezwykłym przedsięwzięciu. Wszystkim drogim kursantkom gratulujemy doskonałych wyników i życzymy dużo radości z korzystania z nabytych na zajęciach umiejętności. All the best and good luck

Kolejny fantastyczny tydzień nauki w Old School of English

Kolejny, ale niepowtarzalny i fantastyczny tydzień nauki języka angielskiego w Old School of  English.

HALLOWEEN PARTY 2018

Straaaasznie fajna zabawa, gry i stroje, czyli Halloween party w Old School  of English

Pierwsze spotkanie w Saturday Breakfast Club

Pierwsze spotkanie w Saturday Breakfast Club, czyli zajęcia z Jonathanem Jardine. Było fantastycznie Thanks Jon!!!

BACK TO SCHOOL PARTY 2018

W Old School of English świętujemy powrót do szkoły. Zobacz jak się bawiliśmy!!!

Półkolonie "Britannia Rule the Waves"

Woda, piraci i mnóstwo dobrej zabawy, czyli szósty turnusu letnich półkolonii 2018 z Old School of English

Półkolonie "From Athens to Tokyo"

Podczas "wycieczki przez pół świata", zażyliśmy dużo ruchu. Krav maga, narty wodne i trampoliny to tylko kilka z atrakcji tego turnusu. Nie zabrakło także wycieczki nad morze, oraz wspólnego wyjścia na pizzę i lody. 

Półkolonie "Finding Neverland"

Kolejne półkolonie w Old School of English, to znów moc zabawy i radości. Tym razem tematem przewodnim była magia. Nasi czarodzieje przyodziali się w peleryny Harry'ego Pottera i ruszyli na zawody. Oczywiście nie zabrakło pokazu iluzji, na którym świetnie się bawiliśmy!!!

Półkolonie "I Love Paris"

Nasi miłośnicy sztuki podczas tego turnusu doskonalili swoje umiejętności plastyczne podczas różnych warsztatów. Jedne z tych zajęć zaowocowały pracami, które mogliśmy podziwiać na wernisażu w KC Zamek. Oprócz pracy twórczej, artyści udali się na wycieczkę nad morze, brali udział w grach i zabawach integracyjnych, oraz miło spędzali czas ucząc się języka angielskiego.

Półkolonie "W dorzeczu Mississippi"

W trakcie drugiego turnusu półkolonii, nasi dzielni poszukiwacze przygód, ruszyli na spotkanie Indian, zawitali także nad "wielką wodę", wzięli udział w grze terenowej, świetnie bawili się na warsztatach plastycznych i chyba zapomnieli co to nuda...  Mamy nadzieję, że na długo zapamiętają ten świetnie spędzony czas!!!

Półkolonie "Na czerwonym dywanie"

Podczas pierwszego turnusu półkolonii, spacerując po czerwonym dywanie, odwiedziliśmy teatr, nakręciliśmy własny film, oraz spotkaliśmy się z panią fotograf. Ale każdy aktor musi mieć chwilę dla siebie, więc odwiedziliśmy również park trampolin i basen. 

PIKNIK na zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Tak bawiliśmy się na naszym pikniku !!! Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia we wrześniu ... lub  w poniedziałek na półkoloniach!!!

Pajama Party

Pijama Party w Old School of English, czyli mnóstwo zabawy w nietypowych strojach 🙂 Było dużo tańca, oraz wykonaliśmy łapacze snów...

CARNIVAL PARTY

I co dzieciaki? Fajnie było na CARNIVAL PARTY Pewnie, że tak DJ Ola i DJ Martyna oraz iluzjonista i showman pan Miłosz postarali się abyście spędzili dziś w Old School niezapomniane chwile Trzymajcie się! I wypoczywajcie, bo za miesiąc jedziemy do Irlandii!

Półkolonie w Old School of English

Zimowe półkolonie w Old School of English, czyli mnóstwo niezapomnianej zabawy, miło spędzonego czasu i niezapomnianych wycieczek!!! Odwiedziliśmy park trampolin, plac zabaw, uczestniczyliśmy w warsztatach, gdzie uczyliśmy się jak robić mydło. Oprócz całodniowych wycieczek, wybraliśmy się także do lasu na spacer zakończony ogniskiem. Obiady jadaliśmy w CK Zamek

Christmas Party

Choć na dworze zimno i pada śnieg, w Old School of English atmosfera była dziś bardzo gorąca bo spotkaliśmy się na CHRISTMAS PARTY !!! Grom i zabawom nie było końca (skąd pani Ola i pani Martyna biorą te wszystkie pomysły !?), odwiedził nas mówiący z amerykańskim akcentem Święty Mikołaj i przyniósł nam fajne prezenty, a później zagrała prawdziwa świąteczna orkiestra w składzie Monika, Edyta i Michał i porwała wszystkich do wspólnego śpiewania bożonarodzeniowych hitów - oczywiście nie obyło się bez 'Last Christmas'. A na koniec była degustacja tradycyjnych potraw... wigilijnych

St. Patrick's Day

Uff... Odpoczywamy po wrażeniach dzisiejszej imprezy z okazji dnia św. Patryka, którą spędziliśmy baaardzo energetycznie. Było muzycznie - pani Sylwia pokazała nam, że irlandzkie piosenki można zagrać na wszystkim, nawet ołówkach, ważne tylko aby zrobić to z głębi duszy i dać z siebie wszystko. Było też artystycznie - pani Aneta ciekawie opowiedziała nam o Leprechaunach i nauczyła, jak stworzyć piękną maskę tego legendarnego stworka. Dziękujemy! Było super!

« 1 z 2 »